PRODEJ / VÝKUP / ZÁSTAVA 

ZB Výsluní


Vykupujeme a zastavujeme: zlaté šperky všech ryzostí, zlomkové zlato, zlaté mince a investiční slitky. Peníze vyplácíme ihned! 

Možnost nákupu na splátky bez navýšení ceny! 

Čištění šperků v ultrazvukové čističce. Leštění šperků na profesionální leštičce.

VÝKUPNÍ - ZÁSTAVNÍ CENY

NOVÉ ZLATO

Máme pro Vás jedinečný a největší výběr zlata v Ústeckém kraji.

Není potřeba chodit do zlatnictví, když můžete dorazit k nám nakoupit nové zlato, ale výrazně levněji. Všechno zlato je samozřejmě opatřeno českým státním puncem!

Proč je cena o tolik nižší? Protože se jmenujeme zastavárna a z tohoto titulu Vám můžeme prodat zlato, které sice vidíte ve zlatnictvích, ale za lidské ceny!

NOŠENÉ ZLATO

Jsme Zastavárna&Bazar, takže u nás najdete i zlato nošené.

Takové zlato je pro Vás připraveno k prodeji za nízké ceny. Vždy je před prodejem vyčištěné v ultrazvukové čističce, vyleštěné a je taktéž opatřené českým státním puncem.

Garantujeme zpětný výkup!

Prodáváme zlato o ryzosti 14K a vyšší. Ceny výkupu zlata pravidelně sledujeme a aktualizujeme dle aktuální ceny na světovém trhu.

STÁLE ROZŠIŘUJEME OKRUH SVÝCH DODAVATELŮ ZLATA. JAK ZLATÝCH ŠPERKŮ, TAK I INVESTIČNÍCH SLITKŮ. NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S VAŠÍ NABÍDKOU NA SPOLUPRÁCI.

Ukázky šperků


Zde je POUZE MALÁ UKÁZAKA zlatých šperků jaké u nás můžete zakoupit. Každý šperk je zkontrolován puncovním úřadem a řádně opatřen českým státním puncem. Všechny šperky, které u nás najdete v prodeji, jsou o ryzosti 14K a vyšší. 

Velká většina šperků je nová a nenošená. Použité šperky jsou vždy vyčištěné v ultrazvukové čističce a přeleštěné. Ke každému šperku nad 4 gramy dostanete ZDARMA krásnou dárkovou krabičku. 

Nabízíme také ČIŠTĚNÍ ZLATA. Pro naše stálé zákazníky je tato služba ZDARMA. 

Leštíme také šperky na profesionální leštičce. Šperky jsou potom jako nové !!!

VÝKUPNÍ - ZÁSTAVNÍ CENY

Nejvyšší výkupní ceny zlata - neustále jeho vývoj sledujeme 

900 - 1350 Kč/ gram

24 karátů

600 - 850 Kč/ gram

14 karátů

250 - 400 Kč/ gram

karátů